Навчання ISO 15189

Навчання ISO 15189 дозволяє усунути прогалини в знаннях персоналу лабораторії з різних аспектів СМК, отримати приклади документів системи менеджменту якості, навчити керівництво лабораторії сучасним методам імплементації високорозвиненої науково обґрунтованої системи якості, методам оцінки компетенції персоналу, протоколам оцінки лабораторних методів, організації процесів внутрішнього і зовнішнього контролю якості, організації проведення внутрішніх аудитів.

Якщо лабораторія прагне бути визнаною як організація, яка відповідає світовим стандартам якості, їй необхідно відповідати наведеним в цьому стандарті комплексу вимог, включаючи навчання ISO 15189 для підвищення кваліфікації персоналу. Досягнення відповідності в рамках системи якості дозволяє крок за кроком наближатися до мети відповідності вимогам ISO 15189.

Компанія «Атестор» пропонує навчання ISO 15189 лабораторіям по всій території України в офлайн і онлайн форматі. Програми навчання розробляються практикуючими експертами в області впровадження систем менеджменту якості в лабораторіях різних областей акредитації та галузей діяльності. Тому навчання ISO 15189 від «Атестор» – це завжди актуальний матеріал і практична складова курсу, що враховує різні нюанси функціонування лабораторій, з якими слухачі можуть зустрічатися в реаліях своєї діяльності.

Програми навчання

Верифікація методів дослідження

Проведення верифікації кількісних і якісних методик у медичній лабораторії

Внутрішні аудити

Організація і проведення внутрішніх аудитів медичних лабораторій

Менеджмент якості в медицині. Система управління якістю в біомедичних лабораторіях

Кому необхідно навчання по ISO 15189

Для створення і подальшого функціонування системи менеджменту якості, заснованої на стандарті ДСТУ ISO 15189, критичною є компетентність персоналу. Для всіх працівників лабораторії необхідно отримати теоретичну підготовку і навички з проектування, впровадження та розвитку систем управління і технічних вимог, необхідних для проходження акредитації в Національному агентстві з акредитації України (НААУ).

Керівникам медичних лабораторій

Керівникам з якості закладів охорони здоров’я

Менеджерам з якості медичних лабораторій

Лікарям-лаборантам

Фахівцям медичних лабораторій

Аудиторам

Переваги навчання ISO 15189

Наші навчальні програми враховують особливості забезпечення якості лабораторних досліджень в медичних лабораторіях і покликані допомогти фахівцям медичних лабораторій при знайомстві з сучасними концепціями управління, дати практичні інструменти для роботи.

Впровадження системи якості

Імплементація системи менеджменту якості - безпека пацієнтів і якість всього циклу лабораторних послуг

Підвищення компетентності

Компетентне застосування принципів ISO 15189-зменшення ризиків, оптимізація процесів лабораторії

Оцінка методів

Проведення верифікації / валідації методів медичної лабораторії відповідно до протоколів оцінки методів (CLSI, EFLM, ACB)

Організація контролю якості

Впровадження науково обґрунтованої системи внутрішньолабораторного контролю та зовнішньої оцінки якості

Наші лектори по Управлінню лабораторією

Сертифікат з навчання по ISO 15189

Після проходження програми учасники здають тест з пройдених тем і отримують сертифікат як результат навчання і успішно пройденого тесту.

Сертифікат може бути надрукований на трьох мовах (УКР, АНГ, РУС), до сертифікату додається затверджена програма.