Внутрішній аудит

Внутрішній аудит в звичайній практиці проводитися фахівцями підприємства. Передача проведення внутрішнього аудиту на аутсорсинг досвідченим фахівцям компанії Атестор за чинною системою менеджменту з метою визначення ступеня відповідності встановленим критеріям стандарту (-ів) оптимізує часові витрати на складання програми аудиту, а також визначення команди внутрішнього аудиту, формування процедури проведення внутрішнього аудиту, підбір критеріїв аудиту під процеси або підрозділи (за бажанням замовника), формування звітності, необхідної для досягнення результату, а саме: звіт про проведений аудит, перевірка коригувальних дій на предмет адекватності виконання і при необхідності формування чітких рекомендацій щодо їх поліпшення, повторна перевірка їх виконання.

Передача даного функціоналу може бути повною або частковою залежно від побажань замовника, що в будь-якому випадку допомагає поглянути на систему менеджменту під іншим кутом, визначити пріоритети розвитку і виявити шляхи поліпшення, проаналізувати ефективність і результативність процесів, досяжність поставленої мети в заявленій стратегії, а також визначити курс безперервного вдосконалення.

Як проводиться внутрішній аудит?

Може проводитися в повному обсязі, з виїздом фахівців, або частково (дистанційно), шляхом вивчення документів і подальшого огляду потужностей на місці.

01

Анкета

Дані для підбору фахівця і складання індивідуальної комерційної пропозиції

02

Договір

Індивідуальний графік надання послуги з чітко сформованою програмою

03

Виконання

Покрокове проведення аудиту, згідно програми та надання звітності про ступінь відповідності

04

Звіт

Надання замовнику підписаного звіту з печаткою про проведений внутрішній аудит

05

Закриття

Перевірка коригувальних дій на предмет адекватності і зворотний зв'язок по ним

Результати внутрішнього аудиту

За результатами внутрішнього аудиту, проведеного компанією Атестор, ви крім стандартних звітів про ступінь відповідності та перевірки коригувальних дій також отримуєте програму проведення внутрішнього аудиту та процедуру проведення внутрішнього аудиту. Серед переваг аудиту можна виділити:

Економію часу

Оптимізація часу замовника на проведення і планування

Отримання рекомендацій

Чіткий порядок дій щодо процесу внутрішнього аудиту

Визначення пріоритетів

Розуміння обсягу і ступеня важливості процесів системи менеджменту

Розуміння ресурсів

Розуміння необхідних ресурсів для системи менеджменту