Навчання ISO 9001

Навчання ISO 9001 дозволяє будь-кому, хто залучений до якісного підходу, внести ефективний вклад у впровадження стандарту ISO 9001 в своїй компанії. Впровадження вимог стандарту передбачає розробку системи менеджменту якості відповідно до вимог стандарту та її подальше функціонування. З цієї причини дуже важливо глибоке розуміння вимог стандарту і шляхів їх реалізації всім персоналом компанії.

Навчання ISO 9001 в компанії «Атестор» допоможе Вам постійно контролювати і управляти рівнем продуктивності у всіх виконуваних компанією операціях. Ви зможете досягти високого рівня якості продукції або послуг, що дозволить виправдати очікування Ваших клієнтів, підвищити лояльність до бренду, конкурентоспроможність та ефективність Вашої діяльності.

Програми, за якими проводиться навчання ISO 9001 від компанії «Атестор», завжди передбачають індивідуальні складові (розділи, пояснення, тощо), розроблені та включені в матеріал в залежності від сфери діяльності замовника курсу, практичних нюансів, галузевих особливостей. Таким чином, навчання ISO 9001 від компанії «Атестор» – це не просто подача теорії, але і реальні практичні поради та рекомендації щодо впровадження отриманих знань.

Програми навчання

Тривалість - 2 дні. Корисно для підприємств будь-яких напрямів, що мають або хочуть сформувати систему менеджменту якості, а також директорів з якості, начальників виробництв, технологів, менеджерів систем якості, фахівців із стандартизації, сертифікації та якості, внутрішніх аудиторів.

Практичні аспекти розробки і впровадження ISO 9001

Тривалість - 1 день. Корисно для підприємств будь-яких напрямів, що мають або хочуть сформувати систему менеджменту якості, а також директорів з якості, начальників виробництв, технологів, менеджерів систем якості, фахівців із стандартизації, сертифікації та якості.

Наші лектори по Менеджменту якості