Навчання ISO 17065

Навчання ISO 17065 необхідно будь-якої організації, що здійснює діяльність у сфері оцінки відповідності або сертифікації продукції. Стандарт ISO/IEC 17065 встановлює вимоги та критерії оцінки діяльності органу з сертифікації та оцінки. Відповідність вимогам стандарту дозволяє розглядати організацію, як таку, результати діяльності якої можуть вважатися достовірними і застосовуватися для сертифікації продукції, що піддається оцінці відповідності. Навчання ISO 17065 також є необхідним етапом для акредитації органу з оцінки відповідності.

Компанія «Атестор» пропонує органам з оцінки відповідності навчання ISO 17065 з метою виконання акредитаційних вимог, підтвердження кваліфікації персоналу або її підвищення.

Розроблені нашими експертами програми тренінгів, курсів та семінарів повністю відповідають встановленим вимогам стандарту, розкривають суть його положень і практичні нюанси реалізації таких вимог і положень. Навчання ISO 17065 може проводитися стаціонарно, з виїздом фахівця на Ваше підприємство, або онлайн. Для отримання консультації з усіх питань щодо організації навчання, зв'яжіться з нами за вказаними контактними даними або заповніть заявку для зворотного зв'язку.

Наші лектори по Оцінці відповідності