IT-безпека

Впровадження ефективних заходів щодо захисту інформації, з кожним днем ​​ускладнюється через тотальну залежність світу від цифрових активів і примноження комп'ютерних пристроїв, які сьогодні в кілька разів перевищують кількість населення планети. А кібер-злочинці, як і багато зловмисників, стають все більш винахідливими.

Кібербезпека - це комплекс системно вжитих заходів спрямованих на захист комп'ютерних систем, мереж і програм від цифрових атак. Як правило, мета кіберзлочинців - доступ до конфіденційної інформації, її знищення або поширення (розголошення). Все частіше зустрічаються проникнення в корпоративні мережі з метою зупинки підприємства або окремих бізнес-процесів організації, не виключено і вимагання.

Завдання Атестор - шляхом впровадження системи менеджменту забезпечити Вашу організацію можливостями ідентифікувати кібератаки, виявляти і реагувати на загрози, захищати системи від зломів і несанкціонованого проникнення, відновити систему після проведених кібератак.

Розробляючи систему інформаційної безпеки, фахівці Атестор значущу увагу надають ризикам. Ризик-орієнтований підхід до написання системи менеджменту дисциплінує організацію по всій вертикалі, стимулюючи як керівництво, так і виконавчий персонал до щоденного оцінювання та виявлення ризиків, пов'язаних з погрозами різного характеру.