Сертифікація ISO 45001

Сертифікація ISO 45001 – підтвердження розробки та функціонування системи управління охороною праці та безпекою на підприємстві відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 45001. Впровадження кращих світових практик – вірний шлях до побудови дійсно ефективних систем управління різними бізнес-процесами, що в результаті помітно впливає на підвищення загальної результативності діяльності підприємства, компанії або організації. 

Термін дії сертифікації ISO 45001: 2018 становить 3 роки. Протягом терміну дії сертифіката передбачені щорічні наглядові аудити з метою оцінки підтримки сертифікованої системи менеджменту охорони праці в належному стані. 

Як відбувається сертифікація охорони праці

Звернувшись в компанію «Атестор», Ви отримаєте комплекс послуг, спрямованих на підготовку та проходження сертифікації системи менеджменту охорони праці. Наші експерти допоможуть підготуватися до сертифікаційного аудиту, оформити документацію відповідно до вимог стандарту, виявити та усунути невідповідності діючої системи, а при необхідності – розробити і впровадити з нуля. ІСО 45001 сертифікація включає наступні етапи:

01

Вибір органу

консультанти «Атестор» нададуть аналітику пропозицій на ринку

02

Визначення області

подача запиту на сертифікацію, узгодження сфери з сертифікаційним органом

03

Укладення угод

підписання договору на первинну сертифікацію з сертифікаційним центром

04

Сертифікаційний аудит

аналіз документації і аудит на місці (перевірка фактичного функціонування системи менеджменту)

05

Усунення зауважень

консультанти виконають коригувальні дії по зауважень сертифікаційного аудиту

06

Отримання сертифікату

ISO 45001 сертифікат видається на 3 роки

Які переваги забезпечить ISO 45001 сертифікат

Щоб отримати сертифікат з охорони праці, підприємству в обов'язковому порядку необхідно впровадити систему менеджменту охорони праці відповідно до вимог стандарту ISO 45001:2018 або привести в таку відповідність діючу систему. В результаті, проходження сертифікації забезпечить наступні внутрішні і зовнішні переваги: 

забезпечення безпеки праці

запобігання ПП

підвищення ефективності діяльності

зниження витрат і втрат

Яким підприємствам необхідна сертифікація охорони праці

Сфера охорони праці – важливе питань для керівників та власників бізнесу. Побудова і підтримка системи менеджменту відповідно до стандарту дозволить знизити ризики, пов'язані з безпекою персоналу, уникнути витрат, спровокованих необхідністю усувати наслідки негативних ситуацій. Система менеджменту охорони праці та сертифікація ISO 45001 адаптовані до функціонування підприємств різних галузей, наприклад:

Важка промисловість

Видобувна промисловість

Легка промисловість

Виробництво будь-яких товарів

Сільське господарство

Харчова промисловість

Будь-які сфери послуг

Будівельна діяльність

Медичні установи

Установи освіти

Розважальні заклади, атракціони

Державні установи

Навчання персоналу по ISO 45001

Для ефективності функціонування системи менеджменту охорони праці, обов'язковим компонентом при впровадженні та підтримці системи є чітке розуміння персоналом:

  • положень і вимог стандарту
  • своїх обов'язків, пов'язаних із виконанням вимог безпеки
  • відповідальності та прав
  • практичних особливостей та нюансів впровадження

Компанія «Атестор» пропонує тренінги з охорони праці для забезпечення поінформованості персоналу, підвищення кваліфікації відповідальних працівників.

Програми навчання розробляються експертами-практиками, регулярно задіяними у впровадженні та аудитах систем безпеки праці.

За результатами проходження навчання учасники отримують свідоцтва про підвищення кваліфікації.