Розрахунок парникових газів

Атестор пропонує послуги із розрахунків викидів парникових газів для аграрного сектору різним операторам ринку від вирощування врожаю зернових та олійних культур до виробництва кінцевого продукту (олія, етанол, біодизель, біометан). Ми готові зробити розрахунки для вашого виробництва на основі фактичних даних, попередньо проконсультувавши вас щодо їх збору. В рамках надання послуг із розрахунку викидів ми надаємо готовий оформлений калькулятор розрахунків, а також проконсультуємо вас стосовно верифікації розрахунків аудитором, вимог Європейської Директиви з відновлювальних джерел, покроково пояснимо, що робити далі після розрахунків та відповімо на інші ваші питання. Маємо широкій досвід співпраці з різними замовниками: фермерські господарства, олієпереробні заводи, переробники відходів, виробники біоетанолу, та виконуємо розрахунки будь-якої складності. 

Етапи співробітництва з розрахунку викидів

01

Консультація замовника

щодо вибору даних для розрахунку безпосередньо під певний вид діяльності, враховуючи вимоги Директиви та нормативних документів, надаємо перелік даних, необхідних для проведення розрахунку.

02

Проведення розрахунків

та оформлення калькулятора з кінцевим результатом. Проводимо розрахунки згідно з методикою Європейської Директиви з відновлюваних джерел (RED II), необхідною в рамках сертифікації систем ISCC EU, ISCC PLUS, RED Cert.

03

Надання результату

розрахунків у вигляді оформленого електронного калькулятора, відповідаємо на запитання та консультуємо щодо подальших дій. Калькулятор залишається у замовника, щоб під час наступних сертифікацій проводити розрахунки самостійно.

Ключові галузі по викидам ПГ

Ферми, агрохолдинги

Елеватори, зерносховища

Трейдери СХ продукцією

Маслопереробники

Виробники крохмалю

Виробники цукру, спирту

Переробка відходів

Переробка вторинної сировини

Популярні запитання від наших замовників

Як швидко робляться розрахунки?

В залежності від типу підприємства, обсягів продукції. За більш точною інформацією варто звернутися на індивідуальну сертифікацію до наших експертів.

Звідки брати дані для розрахунків?

Вибір даних залежить від типу підприємства. Розрахунки роблять для всіх етапів виробництва та дистриб’юціїї біопалива. Тобто, починаючи з поля, якщо підприємство є фермером, дані беруться по агрономічній частині виробництва, якщо переробник – дані по виробництву. 

Що робити, якщо покупець запитує чисельне значення викидів ПГ на партію?

Якщо вже є діючий сертифікат по системах сталого виробництва (REDCert, ISCC EU), необхідно заявити в орган сертифікації про наміри розширити його сферу на розрахунок викидів, а також підготувати розрахунки для надання на перевірку аудитору. 

Скільки коштує проведення розрахунків?

Вартість залежить від складності робіт та типу виробництва, для якого розраховують викиди. За більш точною інформацією варто звернутися до наших спеціалістів, які складуть індивідуальну комерційну пропозицію.