Охорона праці

      В процесі своєї трудової діяльності людина постійно піддається різним небезпекам, які полягають в експлуатації складного технологічного обладнання, в застосуванні шкідливих технологій, в переробці отруйних і небезпечних речовин. Турбота про людське здоров'я зараз стала першочерговим завданням держав і не тільки, вона також стала елементом конкуренції роботодавців в питанні залучення робочої сили.

      Ось уже 46років державні органи та міжнародні організації займаються розробкою нормативних документів з охорони праці, одним з яких і є Міжнародний стандарт по розробці систем менеджменту професійної безпеки та здоров'я. В даному документі викладені вимоги до розробки, застосування, оцінки та вдосконалення системи управління охороною праці. Впровадження цього стандарту необхідно підприємствам, діяльність яких тісно пов'язана з виникненням ситуацій, що загрожують життю і здоров'ю їхніх співробітників.

       Розробляйте систему управління охороною праці разом з компанією «Атестор» і ми допоможемо усунути або скоротити Ваші ризики професійної безпеки.