Навчання ISO 27001

Зростаюча кіберзлочинність спонукає організації піклуватися про захист інформації. Один з ключових факторів запобігання розповсюдження конфіденційної інформації та забезпечення стійкості до кібер атак – підвищення кваліфікації співробітників IT-відділу, регулярне навчання ISO 27001.

На семінарах компанії «Атестор» слухачі ознайомляться з вимогами стандарту ISO 27001, з кваліфікаційними вимогами до персоналу, перевіркою системи менеджменту інформаційної безпеки (СМІБ), розглянуть варіанти пен-тестування, отримають рекомендації щодо яких активів, яких областей розгортати СУІБ в тій чи іншій галузі.

Навчання ІSО 27001 дозволяє виробити у персонала навички документування процесів, управління ризиками, пов'язаними з кібер-загрозами, виявлення вузьких місць в системі, запобігання витоку або втрати даних.

Програми навчання

Інтеграція системи менеджменту інформаційної безпеки в існуючу систему менеджменту

Навчання фахівців із підтримання системи менеджменту інформаційної безпеки

Підготовки менеджерів системи управління інформаційною безпекою та внутрішніх аудиторів за ISO 27001

Кому необхідно навчання

Аудиторія Атестор - це прогресивні фахівці IT-сфери, професіонали що працюють з базою персональних даних, конфіденційною інформацією. Персонал компаній використовує особисті відомості клієнтів (банківські картки, історії хвороб, майнові реєстри).

Мережеві інженери

Директор з інформаційних технологій

Аналітик програмного забезпечення

Адміністратори баз даних

Адміністратори захисту баз даних

Керівник цифрової трансформації

Системний адміністратор, (аналітик)

Тестувальник (тест-аналітик)

Переваги навчання з інформаційної безпеки

Безперервне підвищення кваліфікації в області СМІБ - обов'язкова вимога до персоналу компанії, що вибудовує захист інформації своєї системи згідно міжнародного стандарту ІСО 27001. Професійному зростанню і кар'єрному просуванню сприяє сертифікат і отримані знання на семінарі про методи контролю та виявлення IT-загроз, які щорічно трансформуються.

Підвищення кваліфікації

Виконання вимоги СМІБ про підвищення кваліфікації та розширення компетенції.

Практичні навички

Програма лекцій передбачає залучення аудиторії в рішення заздалегідь змодельованої ситуації.

Обмін досвідом

Розгляд прикладів з аудиторією, дозволяє дізнатися про можливі ризики в різних сферах діяльності.

Сертифікат навчання

Сертифікат Атестор, з розширеною затвердженою програмою дозволить пройти внутрішню проф. атестацію

Сертифікат за підсумками навчання

Навчання ISO 27001 завершується етапом тестування. Слухачі, які успішно пройшли зріз знань, нагороджуються cертифікатом, який підтверджує проходження курсу та набуття відповідних знань і навичок. Сертифікати про навчання, а також програма курсу можуть бути надруковані українською, англійською та російською мовами. 

Вручаючи Сертифікати, лектор від усієї команди «Атестор» дякує за вибір нашого курсу, і просить зворотного зв'язку з зауваженнями і побажаннями слухачів.

Наша мета: створювати кожен наступний тренінг більш інформативним і ефективним!