Навчання ISO 27001

Зростаюча кіберзлочинність спонукає організації піклуватися про захист інформації. Один з ключових факторів запобігання розповсюдження конфіденційної інформації та забезпечення стійкості до кібер атак – підвищення кваліфікації співробітників IT-відділу, регулярне навчання ISO 27001.

На семінарах компанії «Атестор» слухачі ознайомляться з вимогами стандарту ISO 27001, з кваліфікаційними вимогами до персоналу, перевіркою системи менеджменту інформаційної безпеки (СМІБ), розглянуть варіанти пен-тестування, отримають рекомендації щодо яких активів, яких областей розгортати СУІБ в тій чи іншій галузі.

Навчання ІSО 27001 дозволяє виробити у персонала навички документування процесів, управління ризиками, пов'язаними з кібер-загрозами, виявлення вузьких місць в системі, запобігання витоку або втрати даних.

Програми навчання

Інтеграція системи менеджменту інформаційної безпеки в існуючу систему менеджменту

Навчання фахівців із підтримання системи менеджменту інформаційної безпеки

Підготовки менеджерів системи управління інформаційною безпекою та внутрішніх аудиторів за ISO 27001

Кому необхідно навчання

Аудиторія Атестор - це прогресивні фахівці IT-сфери, професіонали що працюють з базою персональних даних, конфіденційною інформацією. Персонал компаній використовує особисті відомості клієнтів (банківські картки, історії хвороб, майнові реєстри).

Мережеві інженери

Директор з інформаційних технологій

Аналітик програмного забезпечення

Адміністратори баз даних

Адміністратори захисту баз даних

Керівник цифрової трансформації

Системний адміністратор, (аналітик)

Тестувальник (тест-аналітик)

Переваги навчання з інформаційної безпеки

Безперервне підвищення кваліфікації в області СМІБ - обов'язкова вимога до персоналу компанії, що вибудовує захист інформації своєї системи згідно міжнародного стандарту ІСО 27001. Професійному зростанню і кар'єрному просуванню сприяє сертифікат і отримані знання на семінарі про методи контролю та виявлення IT-загроз, які щорічно трансформуються.

Підвищення кваліфікації

Виконання вимоги СМІБ про підвищення кваліфікації та розширення компетенції.

Практичні навички

Програма лекцій передбачає залучення аудиторії в рішення заздалегідь змодельованої ситуації.

Обмін досвідом

Розгляд прикладів з аудиторією, дозволяє дізнатися про можливі ризики в різних сферах діяльності.

Сертифікат навчання

Сертифікат Атестор, з розширеною затвердженою програмою дозволить пройти внутрішню проф. атестацію

Наші лектори по IT-безпеці

Сертифікат за підсумками навчання

Навчання ISO 27001 завершується етапом тестування. Слухачі, які успішно пройшли зріз знань, нагороджуються cертифікатом, який підтверджує проходження курсу та набуття відповідних знань і навичок. Сертифікати про навчання, а також програма курсу можуть бути надруковані українською, англійською та російською мовами. 

Вручаючи Сертифікати, лектор від усієї команди «Атестор» дякує за вибір нашого курсу, і просить зворотного зв'язку з зауваженнями і побажаннями слухачів.

Наша мета: створювати кожен наступний тренінг більш інформативним і ефективним!