Екологічний менеджмент

Станом на сьогодні, стан навколишнього середовища знаходиться в критичному положенні. Постійний розвиток науково-технічного прогресу призвів до ряду серйозних проблем: забруднення водних ресурсів, повітря, виснаження земельних ресурсів, вимирання деяких видів тварин та рослин. 

Всі ці проблеми призводять до руйнування екосистеми, до створення несприятливих умов для життя тварин і людей. Тому зараз дуже важливо почати виправляти екологічну ситуацію, що склалася.

 З цією метою екологами більш ніж ста країн розроблено серію стандартів з екологічного менеджменту. Впровадження цих стандартів допоможе підприємствам знизити несприятливий вплив на навколишнє середовище в процесі своєї діяльності. 

Політика нашої компанії полягає у створенні системи якості з унікальним підходом для кожного підприємства, в результаті чого на вашому підприємстві:

  • знизяться витрати внаслідок раціонального використання ресурсів 
  • знизиться собівартість товару завдяки ефективному застосуванню енергоменеджменту;
  • оптимізується бюджет завдяки ефективному та заощадливому використанню джерел енергії;
  • скоротиться вплив на навколишнє середовище завдяки дотриманню екологічних зобов’язань;
  • підвищиться позитивна репутація та конкурентні переваги на ринку та
  • розширяться партнерські можливості. 

Звертайтесь до Атестор та отримуйте весь комплекс послуг, необхідних для ефективного функціонування та впровадження систем екологічного менеджменту на вашому підприємстві, в тому числі в розробці системи та проведенні навчання для персоналу.

Завдяки високому рівню практичного досвіду наших спеціалістів, з їх допомогою ці завдання можуть бути виконані в найкоротші терміни та з найкращим результатом.