Семінари, вебінари, тренінги

Навчання від компанії «Атестор» спрямоване на підвищення кваліфікації та розширення компетентності фахівців, робота яких пов'язана з системами менеджменту.

Курс навчання детально планується, а практичні заняття адаптуються до сфери бізнесу присутніх на семінарі слухачів. Також навчання регулярно оновлюється і доповнюється відповідно до актуальних нововведень в області діяльності учасників, законодавств, тощо.

Політика проведення запропонованих навчальних семінарів полягає у викладенні матеріалу на прикладах сфери бізнесу учасників тренінгу. Розробка програм навчання і подальше викладання матеріалу на семінарах здійснюється виключно практиками: лекторами-консультантами, які реалізують впровадження систем управління у відповідних галузях.

Навчання в компанії «Атестор» також передбачає і матеріально-технічне забезпечення аудиторії. Кожен учасник отримує зручний блокнот, ручку, програму навчання, тест-лист. Корпоративні замовники семінарів додатково отримують презентацію в електронному вигляді, спеціально розроблену відповідно до їх галузі діяльності.

Учасники онлайн-вебінарів завжди можуть скористатися відеозаписом проведеного курсу. Результати тестування при цьому залишаються конфіденційними.

Сертифікат про навчання і програма курсу, за бажанням учасника семінару, можуть бути підготовлені українською, англійською або російською мовами.