Охорона праці

Навчання охороні праці – невід'ємна складова процесу впровадження та підтримки функціонування системи менеджменту охорони праці на будь-якому підприємстві. Звернувшись в компанію «Атестор», Ви отримаєте комплексні експертні послуги з розробки необхідної документації, аналізу та вдосконалення діючої системи охорони праці. Також для відповідності вимогам стандартів, законів і норм, що регламентують цю сферу, ми пропонуємо навчання з охорони праці. Тренінги, семінари та подальша перевірка рівня засвоєння матеріалу персоналом можуть проводитися як в офлайн, так і в онлайн форматі.

В процесі своєї трудової діяльності людина постійно піддається різним небезпекам, які полягають в експлуатації складного технологічного обладнання, в застосуванні шкідливих технологій, в переробці отруйних і небезпечних речовин, тощо. Турбота про людське життя, здоров'я, працездатністі, зараз стала першочерговим завданням держав і не тільки, вона також стала елементом конкуренції роботодавців в питанні залучення робочої сили.

На протязі близько 50-ти останніх років державні органи та міжнародні організації займаються розробкою нормативних документів з охорони праці, одним з яких і є «Міжнародний стандарт по розробці систем менеджменту професійної безпеки та здоров'я». В даному документі викладені вимоги до розробки, застосування, оцінки та вдосконалення системи управління охороною праці. Впровадження цього стандарту необхідно підприємствам, діяльність яких тісно пов'язана з виникненням ситуацій, що загрожують життю і здоров'ю їхніх співробітників.

Концепція системи охорони праці також передбачає і навчання персоналу для забезпечення розуміння і виконання співробітниками вимог стандартів щодо безпеки праці. Це дозволяє уникнути розвитку небезпечних ситуацій, травм і нещасних випадків, а також пов'язаних з ними витрат.

Розробляйте систему управління охороною праці разом з компанією «Атестор», і ми допоможемо усунути або скоротити всі можливі ризики Вашої професійної безпеки.