Сертифікація ISO 37001

Сертифікація по ISO 37001 – надійний інструмент протидії корупційним явищам у їх різноманітних проявах. Впровадження системи протидії корупції зводить до мінімуму корупційні ризики та сприяє підвищенню ефективності діяльності компанії в цілому, завдяки формуванню культури антикорупційного менеджменту. Вимоги стандарту ISO 37001 охоплюють різні прояви корупції: 

  • підкупи й хабарі, що пропонують або вимагають партнери в своїх інтересах; 
  • підкупи та хабарі, що вимагають або пропонують співробітники компанії в інтересах її діяльності;
  • корупція із залученням третьої сторони.

Протягом терміну дії сертифіката передбачено 2 наглядових аудита для оцінки підтримання сертифікованої системи в належному стані з періодичністю 1 раз на рік.

Як отримати сертифікат по ISO 37001

Звернувшись в компанію «Атестор», Ви отримаєте комплекс послуг, спрямованих на підготовку та проходження сертифікації антикорупційного менеджменту відповідно до вимог стандарту ISO 37001. Наші експерти допоможуть підготуватися до сертифікаційного аудиту, оформити документацію відповідно до вимог стандарту, виявити і усунути невідповідності діючої системи, а при необхідності – розробити і впровадити з нуля. ISO 37001 сертифікація включає наступні етапи:

01

Вибір органу

консультанти «Атестор» нададуть аналітику пропозицій на ринку.

02

Визначення області

подача запиту на сертифікацію, погодження сфери з сертифікаційним органом.

03

Укладання угод

підписання договору на первинну сертифікацію із сертифікаційним центром.

04

Сертифікаційний аудит

аналіз документації і аудит на місці (перевірка фактичного функціонування системи менеджменту).

05

Усунення зауважень

консультанти виконають коригувальні дії по зауваженням сертифікаційного аудиту.

06

Отримання сертифікату

сертифікат ISO 37001 видається строком на 3 роки.

Які переваги забезпечить сертифікація по ISO 37001

Щоб отримати сертифікат ІСО 37001, організації в обов'язковому порядку необхідно впровадити систему менеджменту протидії корупції відповідно до вимог стандарту ISO 37001 або привести у таку відповідність діючу систему. В результаті, проходження сертифікації забезпечить наступні внутрішні і зовнішні переваги: 

побудова надійної системи протидії корупції

підвищення прозорості бізнес-процесів

визнання на внутрішньому та міжнародному ринках

підвищення довіри всіх зацікавлених сторін

Кому і з якою метою необхідна сертифікація по ISO 37001

Сертифікація ІСО 37001, сприяє підвищенню прибутку, зростанню ключових показників ефективності та прозорості процесів. Державні установи, які впроваджують антикорупційний менеджмент, демонструють повну законність і прозорість діяльності, а компанії приватного сектору, отримують довіру з боку державних структур. Модель за ISO 37001 може адаптуватися до систем управління підприємств з будь-якою чисельністю персоналу, форми власності та галузі діяльності:

Державні установи та заклади

Органи державної влади

Установи комерційного сектора

Прибуткові та неприбуткові організації

Підприємства-виробники

Компанії сфери послуг

Громадські об'єднання

Благодійні фонди

Приватні підприємства

Навчання за ISO 37001

Консультанти компанії «Атестор» допоможуть Вашим фахівцям, співробітникам, відповідальним за функціонування антикорупційного менеджменту, зорієнтуватися в тонкощах положень та вимог стандарту в рамках розробки та впровадження системи. Також може бути окремо організоване навчання персоналу по ISO 37001. 

Викладачі тренінгів та курсів від «Атестор» - виключно практикуючі експерти в області розробки і впровадження систем антикорупційного менеджменту, аудитів, сертифікації. Програми навчання завжди містять і практичні, і теоретичні модулі для повноцінного засвоєння слухачами, як теорії та змісту стандарту, так і практичних шляхів реалізації вимог, інтеграції моделі в діяльність компанії.