Навчання ISO 37001

Стандарт ISO 37001 визначає вимоги та надає керівні принципи для створення, впровадження, підтримки, аналізу і поліпшення системи управління протидією корупції. Навчання ISO 37001 в компанії «Атестор» надає учасникам знання про систему протидії корупції та практичні навички управління нею.

Впровадження системи управління заходами з протидії корупції, саме по собі, не викорінює хабарництво. Однак функціонування такої системи, засноване на ризик-орієнтованому підході та міжнародному досвіді, а також навчання ISO 37001 для керівної ланки, фахівців, менеджерів та інших співробітників компанії – це основа, що забезпечує мінімізацію вузьких місць та чинників, здатних викликати корупційні явища в діяльності компанії.

Навчання ISO 37001 від компанії «Атестор» приділяє увагу всім можливим напрямам, в яких поширені корупційні явища, відповідно до змісту стандарту:

  • хабарі та корупційні схеми щодо партнерів/постачальників;
  • хабарі та корупція серед співробітників організації (внутрішня корупція);
  • корупційні явища за участі третіх сторін.

Програма курсу орієнтована на глибоке розкриття і пояснення вимог стандартів, а також на практичні навички та роз’яснення щодо реалізації положень стандарту, їх інтеграції в бізнес-процеси компанії та існуючі системи менеджменту на підприємствах.

Програми навчання

Етика і комплаенс. Політика відповідності та менеджменту з протидії корупції

Наші лектори по Навчання соціальному менеджменту