Розробка системи BRC GS

Ряд схем для сертифікації організації BRCGS розроблені для забезпечення захисту брендів і споживачів, щоб підтримувати належну практику в ланцюзі постачань.

Всі схеми BRCGS визнані в усьому світі, крім того схема харчового напрямку схвалена GFSI.

Схеми спрямовані на дотримання і демонстрацію виконання законодавчих вимог, вимог замовника, вимог країни поставки, вимог схеми. Підставою для сертифікації є розроблена і функціонує система менеджменту якості та безпеки продукції, яка в змозі продемонструвати виконання і дотримання всіх зобов'язань, взятих компанією, перед зацікавленими сторонами в контексті процесів і продуктів, які знаходяться безпосередньо у власності компанії або наявний за допомогою аутсорсингу.

Етапи розробки систем BRC

01

Діагностичний аудит

Аудит підприємства згідно з додатком договору, оцінка відповідності

02

Зовнішнє навчання

Допомога у виборі органу з навчання обраної схемою BRCGS

03

Документація

Консультування з повним переліком документів і їх наповнення

04

Запуск системи

Тест-драйв системи на предмет здійсненності і необхідності змін документації

05

Належна практика

Робота в системі протягом мінімум 3-х місяців до моменту аудиту

06

Внутрішній аудит

Практика внутрішньої об'єктивної оцінки ступеня відповідності обраної схемою

07

Сертифікаційний аудит

Аудит сертифікуючим органом міжнародного рівня

08

Усунення зауважень

Аналіз і усунення невідповідностей, що стосуються документації

09

Корегуюча дія

Консультації щодо складання плану коригувальних дій для сертифікаційного органу

10

Отримання сертифікату

Отримання сертифіката з відповідною оцінкою за підсумками аудиту

Де впроваджуються схеми BRCGS?

Організація BRCGS здійснює поширення глобальних схем, що спрямовані на захист, як брендів, так і споживачів, включаючи харчові продукти і непродовольчі товари, за допомогою управління ризиками, що з ними пов'язані. Схеми охоплюють весь ланцюг поставок і можуть бути застосовні в багатьох компаніях, особливо тих, які ведуть міжнародну торгівлю.

Безпека продуктів

Пакувальні матеріали

Зберігання та поширення

Споживчі товари

Роздрібна торгівля

Агенти і брокери

Етична торгівля і відповідальний пошук постачальників Безглютенові продукти

Програми для вирощування рослин

Преимущества работающих схем BRCGS

Міжнародні ринки

Схеми BRCGS визнані в 130 країнах світу і мають понад 27 000 користувачів, які охоплюють весь ланцюжок поставок

Управління ризиками

Ідентифікація, аналіз, обробка ризиків, що відносяться до якості і безпеки продукції підприємства

Контроль процесів

Регламентовані процеси компанії, що містять критерії оцінки відповідності, що виконуються персоналом

Законодавчі вимоги

Визначення, демонстрація і виконання законодавчих вимог, що ставляться до якості і безпеки продукції

Аудити в період впровадження схем BRCGS

Аудити першою боку

Діагностичний аудит проводиться на замовлення компанії для визначення відповідності системи менеджменту обраної схемою BRCGS, спочатку її впровадження, включаючи необхідні цілі і критерії для заявленої області, наприклад, виробничих потужностей, логістики, зберігання, розподілу продукції. Детальніше

Внутрішній аудит - проводиться самою організацією або в її інтересах після етапу належної практики з метою отримати об'єктивні докази того, що система менеджменту, згідно зі схемою BRCGS, працює належним чином, включаючи необхідні цілі і критерії для заявленої області, наприклад, виробництва, складування, розподілу продукції . Детальніше

Аудити другої сторони

Аудит постачальника проводитися компанією замовника або в його інтересах для постачальників з метою отримати об'єктивні докази того, що система менеджменту у постачальника працює належним чином, включаючи ідентичні практики схеми BRCGS і критерії для заявленої області, наприклад, виробництва, зберігання, розподілу продукції.

Аудит другою стороною - проводяться сторонами, зацікавленими в діяльності компанії замовника, наприклад, споживачами або іншими особами у власних інтересах з метою підтвердити наявности виконання належної практики схеми BRCGS в компанії замовника і розуміння можливості подальшої співпраці.

Навчання схемами BRCGS

Для підготовки фахівців компанії замовника до впровадження системи менеджменту фахівці нашої компанії можуть допомогти визначитися з вибором акредитованого органу, що проводить навчання обраної схемою BRCGS і отримати сертифікат встановленого зразка.

В даному напрямку працюють кращі міжнародні компанії з великим стажем роботи в аудиторських перевірках обраної схеми BRCGS. Фахівці замовника зможуть розбирати кейси і виконувати практичні завдання у вигляді тренінгів за підсумками яких потрібно буде здавати іспит, щоб визначити наявности отриманих знань.

Навчання дозволить:

  • на початковому етапі розуміти вимоги обраної схеми BRCGS;
  • розуміти обсяг майбутніх робіт по документації, запуску системи і належної практики.
  • розуміти ризики і можливості підприємства в рамках обраної схеми BRCGS;
  • структурувати початковий підхід до подальшої розробки системи за обраною схемою BRCGS.

Сертифікація схем BRC GS

Схеми BRCGS розглядають два варіанти з оголошеним або неоголошеним сертифікаційними аудитами, а також програму зарахування.

Програма зарахування. Дозволяє провести оцінку для компаній, які не готові до сертифікації, але планую надалі, оцінки можуть бути передані клієнтам замовника.

Оголошена програма сертифікації. Процес, який використовується в рамках програми реєстрації. Успішним об'єктів видається сертифікат з оцінкою A, B або C, в залежності від кількості та типу виявлених невідповідностей.

Добровільна неоголошена програма. Забезпечує додаткову впевненість в сертифікації для клієнтів замовника і створює маркетингові переваги при досягненні вищого класу BRCGS A +. Доступно для компаній зі зрілими системами менеджменту, яким в даний час привласнений рівень сертифікації A +, A, B + або B. Для неоголошеної програми доступні два варіанти. Варіант 1 включає в себе огляд підприємства і перевірку належної виробничої практики (GMP). Варіант 2 вимагає двох окремих перевірок на місці: частина 1 включає в себе покроковий огляд і діагностику GMP, а частина 2 включає аналіз задокументованих систем, процедур і записів.