Розробка системи BRC GS

Вашому підприємству необхідний сертифікат безпеки харчової продукції, який визнається на внутрішньому та міжнародному ринку? Зверніть увагу на схему BRC GS, схвалену GFSI. Компанія «Атестор» надає послуги з розробки та впровадження систем менеджменту BRC GS, що забезпечують належну практику в ланцюзі постачання, дотримання та демонстрацію виконання законодавчих вимог, а також вимог замовників або партнерів, країн реалізації продукції.

Розроблена та функціонуюча система менеджменту якості та безпечності продукції, яка може продемонструвати виконання та дотримання всіх зобов'язань, взятих компанією перед зацікавленими сторонами – ключова основа для сертифікації у системі BRC GS. Експерти «Атестор» допоможуть досягти досконалості за всіма названими критеріями.

Етапи розробки систем BRC від "Атестор"

01

Діагностичний аудит

Аналіз вихідних даних та стану системи менеджменту, виявлення невідповідностей.

02

Навчання стандарту

Навчання персоналу, відповідального за функціонування системи менеджменту.

03

Документування впровадження

Розробка пакета документації системи управління харчовою безпечністю.

04

Запуск системи

Інтеграція та тест-драйв ефективності розробленої системи. Коригування.

05

Внутрішній аудит

Об'єктивна оцінка ефективності та коректності функціонування системи.

06

Сертифікаційний аудит

Подання заявки на сертифікацію до акредитованого органу та проходження аудиту.

07

Відпрацювання зауважень

Усунення невідповідностей у документації, розробка плану коригуючих заходів.

08

Отримання сертифіката

Отримання позитивного рішення органу з оцінки відповідності та Сертифікату.

Де впроваджуються схеми BRC GS?

Організація BRC GS здійснює поширення глобальних схем, спрямованих на захист споживачів та брендів за допомогою ризик-орієнтованого управління. Схеми охоплюють весь ланцюг постачання харчової продукції та можуть бути застосовані багатьма підприємствами, зокрема тими, що здійснюють торгівлю на міжнародному ринку.

Харчова продукція

Пакувальні матеріали

Зберігання та розповсюдження

Виробники сировини

Роздрібна торгівля

Агенти та брокери

Етична торгівля та пошук постачальників

Безглютенові продукти

Програми для вирощування рослин

Переваги працюючої системи BRCGS

Міжнародні ринки

Схема BRC GS визнана у 130 країнах світу – це відкриває можливості значного розширення обсягів збуту

Управління ризиками

Ідентифікація, аналіз, обробка ризиків якості та безпечності харчової продукції на всіх етапах виробництва

Контроль процесів

Регламентовані процеси та конкретні параметри оцінки відповідності за критеріями харчової безпеки

Законодавчі вимоги

Підтвердження відповідності законодавчим вимогам

Аудити в період впровадження схем BRCGS

Аудити першою боку

Діагностичний аудит проводиться на замовлення компанії для визначення відповідності системи менеджменту обраної схемою BRCGS, спочатку її впровадження, включаючи необхідні цілі і критерії для заявленої області, наприклад, виробничих потужностей, логістики, зберігання, розподілу продукції. Детальніше

Внутрішній аудит - проводиться самою організацією або в її інтересах після етапу належної практики з метою отримати об'єктивні докази того, що система менеджменту, згідно зі схемою BRCGS, працює належним чином, включаючи необхідні цілі і критерії для заявленої області, наприклад, виробництва, складування, розподілу продукції . Детальніше

Аудити другої сторони

Аудит постачальника проводитися компанією замовника або в його інтересах для постачальників з метою отримати об'єктивні докази того, що система менеджменту у постачальника працює належним чином, включаючи ідентичні практики схеми BRCGS і критерії для заявленої області, наприклад, виробництва, зберігання, розподілу продукції.

Аудит другою стороною - проводяться сторонами, зацікавленими в діяльності компанії замовника, наприклад, споживачами або іншими особами у власних інтересах з метою підтвердити наявности виконання належної практики схеми BRCGS в компанії замовника і розуміння можливості подальшої співпраці.

Навчання схемами BRCGS

Для підготовки фахівців компанії замовника до впровадження системи менеджменту фахівці нашої компанії можуть допомогти визначитися з вибором акредитованого органу, що проводить навчання обраної схемою BRCGS і отримати сертифікат встановленого зразка.

В даному напрямку працюють кращі міжнародні компанії з великим стажем роботи в аудиторських перевірках обраної схеми BRCGS. Фахівці замовника зможуть розбирати кейси і виконувати практичні завдання у вигляді тренінгів за підсумками яких потрібно буде здавати іспит, щоб визначити наявности отриманих знань.

Навчання дозволить:

  • на початковому етапі розуміти вимоги обраної схеми BRCGS;
  • розуміти обсяг майбутніх робіт по документації, запуску системи і належної практики.
  • розуміти ризики і можливості підприємства в рамках обраної схеми BRCGS;
  • структурувати початковий підхід до подальшої розробки системи за обраною схемою BRCGS.

Сертифікація системи BRC GS

Експерти «Атестор» допоможуть визначитися з вибором оптимального шляху сертифікації BRC GS з варіантів, передбачених схемою:

Програма зарахування. Дозволяє провести оцінку для компаній, які не готові до сертифікації, але планують її в майбутньому. Результати можуть бути передані клієнтам або потенційним партнерам для демонстрації прихильності до схем BRC GS.

Оголошена програма. Процес, який використовується у рамках програми реєстрації. Успішним об'єктам видається сертифікат з оцінкою A, B або C, залежно від кількості та типу виявлених невідповідностей.

Добровільна неоголошена програма. Забезпечує додаткову впевненість у сертифікації для зацікавлених сторін та створює маркетингові переваги при досягненні найвищого класу BRC GS A+. Цей варіант доступний підприємствам зі зрілими системами менеджменту, яким наразі присвоєно рівень сертифікації A+, A, B+ або B.

Для неоголошеної програми доступні два варіанти:

  • Варіант 1 включає огляд підприємства та перевірку належної виробничої практики (GMP).
  • Варіант 2 вимагає двох окремих перевірок на місці: частина 1 включає покроковий огляд та діагностику GMP, а частина 2 включає аналіз задокументованих систем, процедур та записів.

Експертний супровід від «Атестор» забезпечить повну готовність до будь-якого з обраних варіантів сертифікації BRC GS.