IT-безпека

Впровадження ефективних заходів щодо захисту інформації з кожним днем ​​ускладнюється через тотальну залежність світу від цифрових активів та зростання ролі комп'ютерних пристроїв у всіх бізнес-процесах будь-якої галузі діяльності. При цьому кібер-злочинці, як і всі зловмисники в цілому, стають все більш винахідливими. Навчання співробітників засадм IT-безпеки – важливий елемент організації системи захисту від різноманітних посягань на інформаційні ресурси компанії.

Кібербезпека є комплексом системно вжитих заходів, спрямованих на захист комп'ютерних систем, мереж і програм від цифрових атак. Як правило, мета кіберзлочинців – доступ до конфіденційної інформації, її знищення або поширення (розголошення). Все частіше зустрічаються проникнення в корпоративні мережі з метою зупинки підприємства або окремих бізнес-процесів організації, не виключено й вимагання.

Завдання компанії «Атестор», шляхом впровадження системи менеджменту, забезпечити Вашій організації можливість ідентифікувати кібератаки, своєчасно виявляти і реагувати на загрози, захищати системи від посягань та несанкціонованого проникнення, відновити систему після кібератак максимально швидко. Навчання в напрямку «IT-безпека» забезпечує розуміння співробітниками принципів системи менеджменту кібер-безпеки та її ефективне функціонування.

Розробляючи систему інформаційної безпеки, фахівці компанії «Атестор» надають значну увагу ризикам. Ризик-орієнтований підхід до розробки системи менеджменту дисциплінує організацію по всій вертикалі, стимулюючи як керівництво, так і виконавчий персонал до щоденного оцінювання та виявлення ризиків, пов'язаних з погрозами різного характеру.

Всі послуги

Розробка та впровадження системи менеджменту інформаційної безпеки згідно вимог ISO/IEC 27001

Інтеграція системи менеджменту інформаційної безпеки в існуючу систему менеджменту

Навчання фахівців із підтримання системи менеджменту інформаційної безпеки

Підготовки менеджерів системи управління інформаційною безпекою та внутрішніх аудиторів за ISO 27001

Підготовка аудиторів за ISO 27001 та ISO 19011

Кому необхідно навчання з інформаційної безпеки?

Програми тренінг-семінарів з інформаційної безпеки складено консультантами-практиками з урахуванням всіх прихованих ризиків для різних підприємств. Саме це робить навчання від Атестор інформативним і пізнавальним для представників підприємств від вищого керівництва до адміністраторів безпеки і членів груп з безпеки.

Фінансові установи

IT-компанії

Юридичні компанії

Державні установи

Енергогенеруючі компанії

Інтернет-магазини і майданчики-агрегатори

Надання транспортних послуг

Рекламні агентства

Фінансові установи

IT-компанії

Переваги навчання з інформаційної безпеки

Індивідуальний підхід

Програма семінару складається відповідно до галузевих особливостей всіх учасників тренінгу. Атестор забезпечить учнів методичними матеріалами та тестами.

Практичні рекомендації

Практичні тренінг-семінари проводять консультанти-практики, котрі регулярно впроваджують системи інформаційної безпеки на підприємствах.

Форма діалогу

Семінар проводиться в постійному діалозі з аудиторією, розглядаються системи інформаційної безпеки на актуальних прикладах підприємств.

Сертифікат

Після перевірки отриманих знань за курсом тренінг-семінару, шляхом тестування - учасники отримують сертифікат зі вказаною темою курсу і затверджену програму.

Наші лектори по IT-безпеці

Сертифікат за підсумками навчання по інформаційній безпеці

Абітурієнти, які прослухали курс і успішно пройшли тест, отримають сертифікат. Сертифікат та програма навчання Атестор захищені голограмою. Додатково учасникам залишається комплект авторських навчальних посібників.