IT-безпека

Впровадження ефективних заходів щодо захисту інформації з кожним днем ​​ускладнюється через тотальну залежність світу від цифрових активів та зростання ролі комп'ютерних пристроїв у всіх бізнес-процесах будь-якої галузі діяльності. При цьому кібер-злочинці, як і всі зловмисники в цілому, стають все більш винахідливими. Навчання співробітників засадм IT-безпеки – важливий елемент організації системи захисту від різноманітних посягань на інформаційні ресурси компанії.

Кібербезпека є комплексом системно вжитих заходів, спрямованих на захист комп'ютерних систем, мереж і програм від цифрових атак. Як правило, мета кіберзлочинців – доступ до конфіденційної інформації, її знищення або поширення (розголошення). Все частіше зустрічаються проникнення в корпоративні мережі з метою зупинки підприємства або окремих бізнес-процесів організації, не виключено й вимагання.

Завдання компанії «Атестор», шляхом впровадження системи менеджменту, забезпечити Вашій організації можливість ідентифікувати кібератаки, своєчасно виявляти і реагувати на загрози, захищати системи від посягань та несанкціонованого проникнення, відновити систему після кібератак максимально швидко. Навчання в напрямку «IT-безпека» забезпечує розуміння співробітниками принципів системи менеджменту кібер-безпеки та її ефективне функціонування.

Розробляючи систему інформаційної безпеки, фахівці компанії «Атестор» надають значну увагу ризикам. Ризик-орієнтований підхід до розробки системи менеджменту дисциплінує організацію по всій вертикалі, стимулюючи як керівництво, так і виконавчий персонал до щоденного оцінювання та виявлення ризиків, пов'язаних з погрозами різного характеру.

Всі послуги

Програми навчання

Інтеграція системи менеджменту інформаційної безпеки в існуючу систему менеджменту

Навчання фахівців із підтримання системи менеджменту інформаційної безпеки

Підготовки менеджерів системи управління інформаційною безпекою та внутрішніх аудиторів за ISO 27001

Кому необхідно навчання з інформаційної безпеки?

Програми тренінг-семінарів з інформаційної безпеки складено консультантами-практиками з урахуванням всіх прихованих ризиків для різних підприємств. Саме це робить навчання від Атестор інформативним і пізнавальним для представників підприємств від вищого керівництва до адміністраторів безпеки і членів груп з безпеки.

Фінансові установи

IT-компанії

Юридичні компанії

Державні установи

Енергогенеруючі компанії

Інтернет-магазини і майданчики-агрегатори

Надання транспортних послуг

Рекламні агентства

Фінансові установи

IT-компанії

Переваги навчання з інформаційної безпеки

Індивідуальний підхід

Програма семінару складається відповідно до галузевих особливостей всіх учасників тренінгу. Атестор забезпечить учнів методичними матеріалами та тестами.

Практичні рекомендації

Практичні тренінг-семінари проводять консультанти-практики, котрі регулярно впроваджують системи інформаційної безпеки на підприємствах.

Форма діалогу

Семінар проводиться в постійному діалозі з аудиторією, розглядаються системи інформаційної безпеки на актуальних прикладах підприємств.

Сертифікат

Після перевірки отриманих знань за курсом тренінг-семінару, шляхом тестування - учасники отримують сертифікат зі вказаною темою курсу і затверджену програму.

Сертифікат за підсумками навчання по інформаційній безпеці

Абітурієнти, які прослухали курс і успішно пройшли тест, отримають сертифікат. Сертифікат та програма навчання Атестор захищені голограмою. Додатково учасникам залишається комплект авторських навчальних посібників.