Вартість сертифікації ISCC

Тема: Екологічний менеджмент

Дата створення:

Останнє оновлення:

В цивілізованих країнах екологічна спрямованість компаній стала модним трендом. Це вимоги не тільки законодавства, а й споживачів, які надають перевагу саме соціально активним брендам, які турбуються про навколишнє середовище. За останні роки покупці в Європі здебільшого надають перевагу сертифікованим товарам відповідно до системи ISCC. 

За який період компанія отримає сертифікат залежить від того, які документи є в наявності та як швидко компанія може підготуватися до аудиту. Згідно з правилами ISCC, органи сертифікації мають максимум 60 днів для видачі сертифіката з дня завершення аудиту. 

У виробників продукції перед тим, як почати оформлювати відповідний для їх компанії сертифікат ISCC перш за все виникає питання, яка буде загальна вартість цього процесу. Нижче розглянемо з яких складових вона складається.

Вартість сертифікації ISCC

Вартість сертифікації ISCC розраховується індивідуально для кожного підприємства та залежить від:

  • - кількості співробітників;
  • - кількості постачальників;
  • - річного фінансового товарообігу;
  • - складності процесів на підприємстві.

Вищевказані показники впливають на розмір внеску до ISCC та часу, необхідного для проведення аудиту. 

Просимо звернути Вашу увагу, що витрати на сертифікаційний аудит не входять до зборів ISCC за реєстрацію та сертифікацію. Розмір визначається вже безпосередньо з органом сертифікації.

Розмір комісії для сертифікованих користувачів системи ISCC починаючи з 01.09.2022 року

Плата за сертифікацію сплачується один раз за виданий сертифікат, незалежно від кількості областей, охоплених сертифікацією. Він базується на загальному річному обороті зареєстрованої юридичної особи в євро (€).

Розмір мінімальної комісія складає - 200 євро, максимальної - 2 000 євро.

Розмір комісії, що залежить від кількості, оплачується за кількість вихідного матеріалу, заявленого Користувачем Системи, як стійкий у відповідності до ISCC. Вона сплачується за сертифікований обсяг із відповідним збором, що застосовується до кількості, проданої за цим обсягом.

Мінімальна комісія в залежності від кількості складає – 250 євро, якщо користувач системи заявляє про нульовий екологічно чистий вихідний матеріал або якщо заявлений екологічно чистий вихід становить менше 250 євро. Мінімальний внесок застосовується незалежно від членства в Асоціації ISCC.

Більш детальну інформацію щодо розміру комісії можна дізнатися за посиланням https://www.iscc-system.org/wp-content/uploads/2022/07/ISCC-Fee-Structure-valid-from-01.09.22.pdf , або ж звернутися до спеціалістів компанії АТЕСТОР, які проконсультують щодо переліку необхідних документів для отримання сертифікату ISCC, строків, вартості та інших виникаючих питань.