Історія розвитку стандартів BRC

Тема: Харчова безпека

Дата створення:

Останнє оновлення:

Глобальні стандарти BRC були створені Консорціумом операторів роздрібної торгівлі Великобританії - BRC (British Retail Consortium) для зменшення дублювання аудиторських перевірок з боку британських продавців.

Стандарти BRC визнані організацією GFSI нарівні з іншими міжнародними стандартами з харчової безпеки.

1996 рік. Створено Консорціум операторів роздрібної торгівлі Великобританії BRC (British Retail Consortium), який приступає до розробки гармонізованих стандартів харчової безпеки.

1998 рік. Опубліковано перший стандарт для харчової безпеки BRC Global Standard for Food Safety.

2000 рік. BRC Global Standard for Food Safety був визнаний «Глобальною ініціативою з безпеки харчових продуктів» - Global Food Safety Initiative (GFSI).

2001 рік. Виходить перша редакція BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials - стандарту для виробників харчової упаковки і матеріалів для її виготовлення.

2003 рік. Вперше опубліковано BRC Global Standard for Consumer Products - стандарт для виробників предметів особистої гігієни і домашнього вжитку.

2004 рік. Запущено в роботу магазин стандартів BRC Bookshop.

2006 рiк. Для організацій які займаються зберіганням і розповсюдженням харчових продуктів випущена перша версія стандарту BRC Global Standard for Storage and Distribution.

2009 рік. Спільно зі специфікаторами і органами сертифікації розроблена офіційна онлайн-база даних BRC Directory - безпечний метод зберігання та обміну даними аудитів за стандартами BRC.

2014 рік. Починає свою роботу спеціальна служба управління інформацією BRC Participate, що працює за принципом річної передплати. Служба створена забезпечити зручний доступ до всього контенту BRC Global Standards, Завантаженнями PDF- файлів стандартів і інструкцій, доступ до веб-семінарів та дискусійних форумів. Виходить перша редакція BRC Global Standard for Agents and Brokers, розроблений для організацій - торговців продуктами і харчової упаковкою.

2015 рік. Створена нова навчальна інтернет-платформа E-learning platform, яка дозволяє вибирати необхідні курси (навчальні модулі) і вчитися в своєму власному темпі в будь-який час. Модулі зазвичай містять розширені навчальні матеріали, такі як відео та інтерактивні вправи.

2016 рік. Запущена навчальна програма BRC Professional для отримання ключових навичок і знань, необхідних для управління безпекою продукції. Відкриваються офіси в Сполучених Штатах Америки та Індії. Для сфери роздрібної торгівлі опублікований стандарт BRC Global Standard for Retail. Провідна міжнародна компанія медико-біологічних вимірювань і випробувань LGC Group придбала глобальні стандарти BRC. Це повинно дозволити успішно справитися із завданнями створення безпечних високоякісних продуктів на глобальному рівні.