Організація системи менеджменту інформаційної безпеки в компанії

Тема: Інформаційна безпека

Дата створення:

Останнє оновлення:

Організація системи інформаційної безпеки - це бездоганне формування процесів на підприємстві з метою запобігання будь-якої шкоди, що здійснюється за допомогою несприятливого впливу на інформацію.

Інформаційні технології використовуються в усіх сферах нашого життя. Нехтуючи організацією системи інформаційної безпеки, власники наражають на небезпеку свою підприємницьку діяльність та статус компанії.

Оцінка ризиків, економічні прогнози, політика компанії, планування, регулювання кадрів та ін. Всі ці аспекти включає в себе система управління інформаційної безпеки (СУІБ). Основною її метою є лімітований доступ до матеріалів конкретного оточення осіб.

Значною мірою система забезпечення інформаційної безпеки є однією зі складових стандарту ISO 27001. Вона передбачає захист від негативного впливу, розкрадання інформації шляхом новітніх технологій, спрямована на розкриття, усунення сторонніх і потенційних загроз та гарантує дотримання координування інформаційних процесів.

Система менеджменту інформаційної безпеки виступає в якості регулювання різних сфер діяльності, згідно Міжнародного стандарту ISO/IEC 27001 «Системи менеджменту інформаційної безпеки. Вимоги».

Беручи до уваги все концепції Вашої діяльності - структуру, окремі етапи, технологічні розробки, Атестор надає стандартні та альтернативні рішення, орієнтуючись на існуючу систему і тенденції розвитку.