Ціна акредитації лабораторії

Тема: Управління лабораторією

Дата створення:

Останнє оновлення:

Акредитація лабораторій здійснюється в Україні атестованими НААУ органами з акредитації. Вартість акредитації лабораторії – питання, яке хвилює кожного керівника і власника бізнесу, адже процедура вимагає певних фінансових витрат.

Діяльність калібрувальних і випробувальних лабораторій регламентується вимогами стандарту ISO/IEC 17025:2019. Таким чином, під час акредитації встановлюється відповідність діяльності організацій вимогам, встановленим в даному стандарті. Дія документа поширюється на будь-які організації в Україні, які здійснюють калібрувальну чи випробувальну діяльність, незалежно від обсягу робіт і чисельності персоналу.

Вартість акредитації лабораторії починається від 100 тисяч гривень та залежить від кількості та специфіки видів об'єктів, що становлять область акредитації лабораторії. Крім того, можуть знадобитися додаткові фінансові ресурси для приведення лабораторії у відповідний вимогам стандарту стан.


Етапи підготовки до акредитації

Компанія «Атестор» пропонує супровід «під ключ» при підготовці та проходженні процедури акредитації. Вартість акредитації лабораторії включає наступні складові та етапи роботи:

  • внутрішній аудит лабораторії;
  • аналіз наявної документації, консультації та допомога в її коригуванні або розробці з нуля;
  • вибір оптимальних шляхів вирішення виявлених проблемних питань, усунення недоліків і невідповідностей;
  • організація навчання персоналу, підвищення кваліфікації, перепідготовки для відповідності рівня компетенції працівників вимогам стандарту;
  • супровід по впровадженню системи менеджменту якості – обов'язкової складової, необхідної за стандартом ISO/IEC 17025:2019;
  • підготовка заявки і пакету документів для подачі в НААУ.

З «Атестор» вартість акредитації лабораторії не стане значною втратою для вашого бюджету, а процедура, в цілому, пройде максимально легко й успішно.