Ліцензування казино та грального бізнесу в Україні

Тема: Управління лабораторією

Дата створення:

Останнє оновлення:

У проекті Закону України "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" внесені зміни, які набирають чинності з 2020 року.

Відомо, що державним регулятором ринку азартних ігор буде «Комісія з розвитку та регулювання азартних ігор», яка буде видавати ліцензії, проводити моніторинг і контроль за дотриманням правил ЗУ 2285-д. Тому операторів грального ринку зобов'язують отримати ліцензію і пройти перевірку на відповідність в акредитованих НААУ органах з інспектування на предмет відповідності стандарту ISO / IEC 17020 або в випробувальних лабораторіях акредитованих за стандартом ISO / IEC 17025.

Як і у випадку з прийняттям змін в 2017 постановою КМУ від 30.01.2012 р .. № 137 і від 31.05.2012 р .. № 512 «Про затвердження Порядку проведення обов'язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів», яких більше року тримали в нерозумінні операторів цього ринку по яким міжнародним стандартам акредитуватися.

Також згаданий ЗУ не пояснює з якою періодичністю і яким чином буде здійснюватися такий контроль, відсутні контакти регулятора для з'ясування алгоритму дій учасників ігрового бізнесу.

Атестор, відділ інформації та впровадження міжнародних систем менеджменту ISO, висловлює готовність сприяти активним учасникам грального бізнесу в з'ясуванні правильних, послідовних шляхів в застосуванні до їхньої сфери бізнесу того чи іншого міжнародного стандарту.